بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی

ارسال شده در: اخبار | 0

ایران کوپلینگ میزبان شما در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه بین الملی تهران سالن 27 غرفه 824 می باشد.

زمان :27 لغایت 30 اردیبهشت ماه 1402

علم و تکنولوژی به عنوان یکی از مهمترین شاخصه های تمدن بشری ، محصول تلاش فکری و دسته جمعی بشریت بوده و همه انسانها در تولید و انباشت آن به نوعی ایفای نقش نموده اند.

توسعه و گسترش تکنیک و فناوری مستلزم مشارکت و فعالیت  دسته جمعی انسانها در چارچوب تعامل ، تفاهم و تبادل آراء و نظرات و تجربیات سازنده است.

ایران کوپلینگ دعوت می‌نماید از جدیدترین توانمندی‌های خود دربیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی در سالن 27 غرفه 824 بازدید به عمل آوردید.

ایران کوپلینگ از سال 1380 به صورت مستمر در نمایشگاه بین المللی نفت حضور داشته و هر ساله به تنوع محصولات خود اضافه نموده است.

ایران کوپلینگ از سال 1337 در طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی فعالیت داشته است و از سال 1374 به عرصه تولید کوپلینگ بر اساس استاندارد های معتبر و مطرح دنیا از جمله شرکت فلندر آلمان و KTR و Meta stream و …پرداخته است.

تقویت و تعمیق حضور شما و صاحب نظران موجب موفقیت در نیل به اهداف مورد نظر و همچنین توسعه ی علمی و صنعتی که زیر بنای توسعه ی همه جانبه ی کشور است ; امکان استمرار همکاری های گسترده را فراهم می نماید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *